SO SALVÁTOROM. Podporte teraz aj vznik maďarského vydania knihy!

Bratislavské rozprávky
27. júna 2022

Po úspešnej fundraisingovej kampani na webe StartLab-u sme si stanovili ďalší cieľ, pomôžte nám ho prosím naplniť.

 

Úspešná kampaň novej rozprávky na Startlab-e

Za neuveriteľných 25 dní sa nám podarilo vyzbierať od podporovateľov o. z. Bratislavské rožky 100% cieľovej sumy na vydanie novej rozprávkovej knihy SO SALVÁTOROM. Text knižky významnej autorky Jany Juráňovej z edície Bratislavské rozprávky dopĺňajú kresby talentovanej ilustrátorky Lucie Žatkuliakovej, ktorá Lekáreň u Salvátora stvárnila na grafike legendárnych Čiernych dier.

 

 

Lekáreň u Salvátora je jedným zo symbolom dejín trojjazyčnej Bratislavy. Práve o tejto kultovej budove pripravujeme novú detskú knihu, ktorá vyjde v rámci našej úspešnej a oceňovanej edície Bratislavské rozprávky.

 

Maďarská verzia rozprávky

Po úspešnej fundraisingovej kampani na webe StartLab-u sme si stanovili ďalší cieľ. Rovnako ako ostatné doteraz vydané knihy v edícii Bratislavské rozprávky, chceme knihu SO SALVÁTOROM dať preložiť a vydať v maďarskom jazyku. Takto by sme pokračovali vo viacnárodnostnej tradícii fungovania nášho občianskeho združenia a samotnej edície Bratislavské rozprávky. Prekladateľom príbehu by bol známy literát Gábor Csanda.

 

 

Startlab ponúka ďalšie ciele

Keďže kampaň na platforme Startlab je stále funkčná a náš hlavný cieľ sme splnili, ponúkajú sa nám ďalšie a vyššie ciele. Kampaň potrvá ešte 18 dní a máme dostatok času, oslovujeme preto teraz aj záujemcov o maďarskú verziu knihy.

Vydanie kníh SO SALVÁTOROM/ SALVATOR podporíte na platforme Startlab tu: https://www.startlab.sk/projekty/2794-jana-juranova-so-salvatorom-edicia-bratislavske-rozpravky/ 

 

Ďakujeme! 🙂

 

Vaše občianske združenie Bratislavské rožky

Podporili nás

Don`t copy text!