Aby sme mohli koncom novembra držať v rukách náš obľúbený Prešporský kalendár, potrebujeme aj vašu pomoc!

Prešporský kalendár
24. októbra 2020

K cieľovej sume (3600 eur), ktorú po pripísaní na náš účet použijeme na zabezpečenie grafických prác a tlač kalendára, potrebujeme už menej ako 100 eur.

Stránka StartLab, prostredníctvom ktorej uskutočňujeme zbierku na vydanie kalendára, nám financie sprístupní iba v tom prípade, keď sa vyzbiera celá cieľová suma. Keď sa cieľovú sumu nepodarí vyzbierať, StartLab pošle späť peniaze každému podporovateľovi.

Práve preto je veľmi dôležité, aby sme dosiahli vytýčený cieľ. Iba v tom prípade vám môžeme koncom roka odovzdať hotový kalendár. Ďakujeme, že ste s nami! Spolu to dokážeme!

 

Ako nám môžete pomôcť?

S online podporou na webe StartLabu.

S priamou podporou: Prešporský kalendár si môžete rezervovať, vyplatiť osobne v kancelárii nášho občianskeho združenia na Rajskej 15. Kontaktujte nás: +421903735513

Oslovte, informujte vašich priateľov a známych, ktorí v minulých rokoch mali záujem o Prešporský kalendár, že s podporou na StartLabe, alebo osobne majú možnosť si rezervovať (kúpiť) publikáciu.

Propagujte kampaň s krátkym príspevkom na Facebooku: https://bratislavskerozky.sk/podporte-a-objednajte-si-novy-presporsky-kalendar/

 

Za vašu podporu a pomoc vopred ďakujeme!

OZ Bratislavské rožky

Podporili nás

Don`t copy text!